Türkçe
TL $

Şartlar & Koşullar

Sarimsaksatis.com, sitesindeki bağlantılar sizi başka sitelere yönlendirebilir. Sarimsaksatis.com, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Sarimsaksatis.com, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten Sarimsaksatis.com sorumlu tutulamaz.
 

LÜTFEN DİKKAT: Sitemiz üzerinden alış-veriş yapılmamaktadır. Bundan sonraki dönemlerde de alış-veriş olmayacaktır. Kesinlikle kredi kartı bilgilerinizi site üzerinden hiç bir bölume girmeyiniz. Siparişlerinizi cankurt37@gmail adresine veya 0541 599 73 15 nolu telefonu arayarak yapabılırsınız.Ürünlerin bulunduğu bölümlerde sipariş ver butonunu kullanarak yada beni ara butonu ile not bırakabılır, aynı gün içerisinde biz sizi arayarak siparişinizi alabılırız...

Saygılarla

İsmail Eyüpoğlu
www.sarimsaksatis.com

Bu sitede yayınlanan yazıları kopyalamakta, dağıtmakta, göstermekte ve işlerinizde kullanmakta izin almak kaydıyla özgürsünüz. Ancak 3 şartla:

  1. Kaynak belirtmek zorundasınız.
  2. Ticari amaçlarla kullanamazsınız.
  3. Aynı lisans ile yayınlamak zorundasınız.

Creative Commons License

Tüm hakları Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 2.0 Generic License ile saklıdır .
 

Theme by CWG
Toptan ve Perakende Taşköprü Sarımsak Satışı © 2019
Altyapı: OpenCart-TR