Türkçe
TL $

Teslimat Bilgileri

Kargo ücreti:
 
 Kargo bedeli müşteriye aittir. Bu tutar otomatik olarak alışverişinize eklenecektir. (Değişim ve iadelerde kargo müşteri tarafından ödenir)
 
Teslimat  Şehirler arası uzaklığa göre değişerek 3-4 iş günü içinde teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş gününde kargoya verilir. 
 
Teslimat esnasında adreste bulunmamanız durumunda kurye şirketi tarafindan "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Ziyaret notunu aldiğinizda kurye şirketi ile iletişim kurarak paketinizin tekrar ücretsiz olarak adresinize ulaşmasını talep edebilirsiniz. 2.kez adrese teslimde adreste bulunmamanız durumunda siparişinizi 3 gün içerisinde notta belirtilen kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.
 
Ürün teslimatinda önemli hususlar:
 
Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet talep edecektir. Bu nedenle teslimatı alırken belgenizi yanınıza almayı unutmayınız. Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise teslimat esnasında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürününüz size gönderilecektir. 

LÜTFEN DİKKAT: Sitemiz üzerinden alış-veriş yapılmamaktadır. Bundan sonraki dönemlerde de alış-veriş olmayacaktır. Kesinlikle kredi kartı bilgilerinizi site üzerinden hiç bir bölume girmeyiniz. Siparişlerinizi cankurt37@gmail adresine veya 0544-277-98-36 nolu telefonu arayarak yapabılırsınız.Ürünlerin bulunduğu bölümlerde sipariş ver butonunu kullanarak yada beni ara butonu ile not bırakabılır, aynı gün içerisinde biz sizi arayarak siparişinizi alabılırız...

Saygılarla
İsmail Eyüpoğlu

www.sarimsaksatis.com

Theme by CWG
Toptan ve Perakende Taşköprü Sarımsak Satışı © 2019
Altyapı: OpenCart-TR